přihlásit

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak se EDUWIN platí?

Eduwin pro firemní účely (firemní sekce, přístupná pouze zaměstnancům dané firmy) platí Váš zaměstnavatel. Veřejná sekce EDUWINu je rozdělená na bezplatný obsah (Bonusy, Sbírání edubodů) a na placený obsah (Kurzy Eduwin). Placený obsah se nakupuje za EDUBODy, které získáte tak, že si je buď koupíte, nebo Vám je pořídí Vaše firma, nebo je můžete získávat za shlédnutí prezentací označených visačkou SBÍRÁNÍ EDUBODů.

Co jsou to edubody a jak je získám?

EDUBODY jsou interní platidlo na portálu EDUWIN. Získat je můžete několika způsoby. První možnost je si edubody koupit v sekci administrace. Druhá možnost je dívat se na prezentace označené visačkou SBÍRÁNÍ EDUBODů - po vyplnění testu Vám přípišeme edubody na Vaše konto. Menší počet edubodů získáváte také za absolvovoání kurzů označených visačkou CERTIFIKOVANÝ KURZ. Stav Vašeho kontu vidíte na liště na obrazovce vpravo nahoře. V sekci Edushop můžete body směňovat za odměny.

Proč si nemohu koupit dárek v Edushopu, i když mám dostatek edubodů?

V Edushopu je možné utrácet pouze edubody získané sbíráním kurzů označených visačkou SBÍRÁNÍ EDUBODŮ, nebo edubody získané studiem KURZŮ EDUWIN. Edubody, které si zakoupíte, nebo je získáte díky dárkovému voucheru, lze využít pouze na nákup kurzů, nejde je uplatnit v Edushopu. V záložce Edubody v menu vpravo nahoře se můžete podívat, kolik Edubodů můžete utratit v Edushopu na dárky.

Jakou mám záruku, že kurz pro mě bude užitečný?

Naše lektory pečlivě vybíráme a předtím, než kurz zpřístupníme uživatelům, tak vyhodnocujeme jeho obsah a provedení. Věříme proto, že kurzy, které pro Vás připrávíme, jsou kvalitní. je ale samozřejmé, že ne kadžý kurz může být přínosný pro každého. Proto se před pořízením kurzu dobře seznamte s jeho obsahem. Podívejte se na náhled kurzu, ve kterém uvidíte jeho začátek a také uvidíte seznam kapitol. Z prvních pěti minut obvykle poznáte, jestli je Vám lektor vyhovuje a jestli pro Vás bude kurz zajímavý a přínosný.